Yönetim Kurulu Başkanımız

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Yeşil Grubu olarak içinde bulunduğumuz sektörlere, ekonomimize ve ülkemize yarattığımız değerden aldığımız güçle her yıl güçlenerek ve büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Birkaç yıldır tüm dünya ekonomileri üzerinde etkilerini gösteren global belirsizlik sürecinde ülke olarak gösterdiğimiz sağlam duruşla pozitif ayrıştık. Öyle ki; büyük ekonomilerin bile küçülmeler yaşadığı bu zaman diliminde umutlu tablolar sergiledik. Temennimiz, ülke olarak başarılı sonuçlarla yakaladığımız ivmenin aynı hızda sürmesi.

Ülkemize ve toplumumuza değer katmak için çalışan bir grup olarak bu süreçte de kararlı politika ve stratejilerimizle istikrarlı büyümemize hızla devam ediyoruz. Amacımız bütün iş kollarımızda, bilginin ve yeniliğin gücüyle yeni alanlar yaratmak, tüm müşterilerimizin faydasına hizmet edecek modeller oluşturmak. Yolumuzda ilerlerken bize, bugüne kadar birlikte her zaman daha yeniye ve daha iyiye gitmemizi sağlayan girişimciliğimiz ve inovatif bakış açımız rehberlik ediyor. İşte bu sayede adım attığımız her alanda fark yaratan, dinamik, sağlam, sürdürülebilir ve yaratıcı projeler ortaya çıkarıyoruz.

Yeşil Grubu olarak yaptığımız en kıymetli yatırımın, kültürümüzü benimsemiş profesyonel ve kendi alanın öncüsü insan kaynağımız olduğunu biliyoruz. Geldiğimiz noktada ve gideceğimiz her yönde çalışanlarımızın özverisi her zaman destekçimiz olmaya devam edecektir.

Bu doğrultuda, gösterdikleri işbirliği ve destekleriyle gücümüze güç katan ekibimize ve tüm paydaşlarımıza değerli katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,
K. Engin Yeşil