Basın Odası   Bizden Haberler
Innovia 4. Etap Yepyeni Avantajlar İle Satışta

Innovia 4. Etap Yepyeni Avantajlar İle Satışta  

Tamamlanan etaplarında 15 binden fazla insanın yaşadığı Beylikdüzü Innovia’da 100 ay 0 faiz imkânı ve gelirinize uygun ödeme kolaylıkları ile tatil tadında bir yaşam için yepyeni bir fırsat sizleri bekliyor. 

Yeşil GYO güvencesiyle Beylikdüzü’nde inşa edilen Türkiye’nin en büyük özel konut projesi olan Innovia, 4. Etap daire satışları yeni avantajları ile devam ediyor. Herkesin lüks konut sahibi olabilmesi için sektörde gerçekleştirdiği ilklerin projesi Innovia, “100 ay 0 Faiz”, “Taksitlerim Güvende” ve “Sil Taksit Gold” uygulamasının yanı sıra gelirinize göre planlanan ödeme imkânlarıyla, kaliteli ve lüks konutlara sahip olmak isteyenlere en uygun olanakları sunuyor. Innovia’da tatil tadında bir yaşam için 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak projelendirilen daireler 109 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

 

100 Ay 0 Faiz

Türkiye’de herkesin kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olması hedefiyle inşa edilen Innovia projesi, ilk günden bu yana uyguladığı banka kredisiz ödemelerde “0 faiz” imkânını 100 aya çıkarttı. Innovia 4. Etap dairelerini banka kredisiz, 100 aya kadar 0 faiz ile alma şansına sahipsiniz.

 

Gelirinize uygun ödeme planları

Her zaman sektördeki ilklerin projesi olan Innovia’da ayrıca gelirinize uygun ara ödemeli veya eşit taksit imkânlarıyla size uygun ödeme planlarından yararlanabilirsiniz.

 

Taksitlerim Güvende

Innovia 4. Etap’ta daire alan herkesin sahip olacağı DenizBank “Taksitlerim Güvende” kartı, ödemleri güvence altına alıyor. DenizBank ile yapılan işbirliği neticesinde geliştirilen kart, satın alınan evin yüzde beş değerindeki limiti ile sadece Innovia taksitlerinde kullanılabiliyor.

 

Sil Taksit Gold

Innovia’nın huzurlu ve sıcak ortamını tanıdıklarıyla paylaşmak isteyen herkes Sil Taksit Gold uygulamasından da yararlanabilecek. Daire sahibi, her yeni referansı daire sahibi olduğunda 4 taksitini sildirme şansına sahip oluyor.

 

Yeşil GYO’nun Esenyurt - Beylikdüzü bölgesinde 14 bin konut ile geliştirdiği Avrupa’nın en büyük Innovia projesinin satışa sunulan son etabı, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak projelendirildi. 95.000 metrekaresi yeşil alana ayrılmış olan projede; yürüme, bisiklet ve koşu yolları, bisiklet park alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness-spa alanı, çocuk oyun alanları, seyir terasları, basketbol, tenis, voleybol sahaları, kafeler yer alacak. Teknolojik güvenlik donanımlarının yanı sıra 24 saat güvenlik görevlilerin bulunacağı Innovia’da ev sahipleri tüm sosyal olanaklardan ücretsiz olarak yararlanabilecek.

 

Proje ve Satış ile ilgili detaylı bilgi için: Innovia Satış Ofisi (212) 414 08 00 / www.innovia.com.tr

   
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Yeşil Holding