Telekomünikasyon   PhoneTime Inc
Phonetime Inc.

1994 yılında kurulan Phonetime dünya çapında Telekom operatörlerine ve ses hizmeti sağlayıcılarına uluslararası ve yerel ses hizmeti vermektedir. 

 

Phonetime sabit hat, mobil operatörleri ve VoIP servis sağlayıcısı olan müşterilerinden ses ve IP iletişim hizmetleri almakta ve satmaktadır.

 

Phonetime gerçekleştirdiği 1000’den fazla ticari anlaşma ile küresel anlamda önemli bir başarıya imza atmıştır. Phonetime'ın Avrupa, Asya ve Amerika'da ara bağlantı yaptığı operatörleri ve karlılık ölçen, çağrı yönlendiren, kredi yönetimi yapan, network kalitesini gözlemleyen ve zararı önleyen kendine özgü gömülü zekâya sahip bir telekom platformu vardır.

 

Phonetime hizmetleri;

 

Toptan Operatör Hizmetleri

Phonetime, gerçekleştirdiği 1000'in üzerinde ticari anlaşmayla pazarda en iyi kalitede ücret/ürün kombinasyonlarını basit bir yaklaşımla kullanıcıya sunabilmektedir.

 

  • Phonetime'ın Amerika, Avrupa ve Asya’daki küresel satın alma ekibi, yeni ürün ve fiyatları günün 24 saati güncel tutarak yüklemekte, kalite ve fiyatlandırmayı düzenli olarak takip etmektedir.

 

  • Phonetime'ın Amerika, Avrupa ve Asya'daki küresel satıcı ekibi, günün 24 saati LCR ve SWAP satışları için müşterileriyle görüşmektedirler. Bu hızlı yapı sayesinde Phonetime SWAP işinde inanılmaz bir başarı sağlamıştır.

 

  • Phonetime'ın Miami ABD ve Cape Town Afrika network operasyon merkezindeki mühendisleri 24 saat, 365 gün network kalitesini kontrol etmektedir.

 

  • Phonetime’ın sahip olduğu Telekom Platform Özel Yazılımı, Phonetime ekibinin rakipleriyle her seviyede rekabet edebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu program, Phonetime'a gelişmiş yönlendirme ve marjin kontrolü sağlayıp, gerçek zamanlı SWAP analizi ve kontrolünü anlık raporlarıyla sağlayabilmektedir. Ses işi bir emtia olarak geliştikçe Phonetime rakiplerinin daha çözemediği alanlarda, bu özel yazılımını geliştirip her seviyede rekabet edebilecektir.

 

Phonetime toptan hizmetleri, teknolojisini ve insan kaynaklarını sonraki nesil bir Telekomünikasyon Hizmet Sağlayıcılığına dönüştürdükçe büyük bir ivme ile büyümeye devam edecektir.

 

Perakende A-Z Hizmetleri

Phonetime Perakende Ses hizmetlerinde TDM ve VoIP üzerinden A-Z ses sonlandırmasında yüksek kalite sunmaktadır. A-Z perakende ses hizmeti, limitli kapasiteye sahip ve yüksek kalite isteyen perakende ses hizmeti sağlayıcılarına yönelik tasarlanmıştır. Bu A-Z sonlandırma hizmeti öncelikli yönlendirmeyle yerel Telekom operatörüne CLI bilgisi gönderilerek yüksek kalitede perakende ses taşıyarak yapılmaktadır.

 

Yerel Taşıyıcı Hizmetleri

Phonetime yerel taşıyıcı SIP sonlandırma hizmetlerini, taşıyıcı seviyesinde tüm ihtiyaçları kapsayacak şekilde ABD ve Kanada'da sunmaktadır. Phonetime, eyaletler arası ses çağrılarını TDM ve VOIP ara bağlantılarıyla taşımaktadır. Gelişmiş yerel ağ ve akıllı çağrı yönlendirmenin katkılarıyla, Phonetime rekabetçi fiyatlandırma ve kesintisiz yüksek kaliteli ses hizmeti sunmaktadır. Phonetime servis sağlayıcıların ve taşıyıcıların benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli esnek ürün çözümleri sunmaktadır.Ayrıntılı bilgi için : www.phonetime.com
   
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Yeşil Holding
Aydınlatma Metni | Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi, İmha ve Çerez Politikası | KVKK Başvuru Formu