Enerji   Orsa Enerji
Orsa Enerji
ORSA ENERJİ gelişen piyasa şartlarında serbest tüketicilere elektrik tedarikinde bulunmak üzere kurulmuş bir şirkettir. Hepsi alanında profesyonel yöneticiler tarafından müşteri odaklı çalışan ve kendini paydaşlarının çözüm ortağı bir firma olarak konumlandıran Orsa Enerji, hızlı, hesaplı ve güvenilir çözümleri ile tasarruflarınıza artı değer katar. Rüzgar Enerjisine yatırımlar yapan Orsa Enerji, Yeşil, Ortadoğu ve Demirer Enerji şirketlerinin ortaklığı ile kurulmuştur.

Dünyada ve ülkemizde gün geçtikçe önemi daha da artan enerji sektörünün önemli oyuncularından biri olmak üzere yola çıkan Orsa Enerji, elektriğin planlı, yeterli, kaliteli, düşük maliyetlive çevreye uyumlu olarak tüketicilerin kullanımına sunulması için faaliyetlerini sürekli geliştirmektedir.

Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) tarafından yönetilen enerji sektöründe, kamu payının daraltılması ve serbest piyasaların oluşturulması süreci 2001 yılında hazırlanarak yürürlüğe giren 4628 sayılı Elektrik Piyasası kanunu ile başlatılmıştır. Ve bu süreç ile birlikte hareketlenen enerji sektöründe, rekabet ortamında özel hukuk hükümlerine göre faaliyet gösterebilecek güçlü, istikrarlı ve şeffaf bir elektrik enerjisi piyasası oluşturulması hedeflenmiştir. Orsa Enerji’de bu hedefler doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

   
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Yeşil Holding
Aydınlatma Metni | Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi, İmha ve Çerez Politikası | KVKK Başvuru Formu