İnşaat   Yeşil İnşaat
Yeşil İnşaat
Yeşil İnşaat, 2006 yılında Türkiye’de inşaat sektörünün gelişimi ile başlayan süreçte kurularak sektörün öncü ve lider firmaları arasındaki yerini almıştır. Geride bıraktığı süreçte gurur duyacağı ve sektörde ses getiren öncü ve yenilikçi çalışmalara imza atmış olan Yeşil İnşaat, uluslararası deneyimleri ve standartları değiştiren proje anlayışı ile pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmektedir. 

“Sadece inşaat yapmıyoruz, içine yaşamı da katıyoruz” sloganı ile çalışmalarını sürdüren Yeşil İnşaat, Türkiye’nin özel sektörde gerçekleşen en büyük projesi olan “Innovia” 1. ve 2. Etaplarının inşaatını tamamlamıştır. Yeşil İnşaat’ın temel prensibi katma değer sağlayan, yenilikçi, ses getiren, farklılık yaratan ve yüksek yaşam standartlarına sahip projeler tasarlamak ve sunmaktır. 

Yüklenici firma olarak Innovia Beylikdüzü ’nün 3. Etap, 4. Etap ve Innovia Park projelerinin inşaatını da gerçekleştiren Yeşil İnşaat Levent Büyükdere Caddesi üzerindeki Fako ve Innovia Ispartakule projelerini portföyünde bulunduran Zincir Yapı şirketinde Metal Yapı Konut ile birlikte kurucu ortaktır.

Gelecek dönem için planlanan projeleri arasında Yeşil Plaza Otel Topkapı, Innovia Adana, Innovia Edirne, Innovia Gömeç, Jade 1 Zekeriyaköy ve Jade 2 Zekeriyaköy’ü bulunduran Yeşil İnşaat, tüm projelerinde daha yüksek yaşam standartlarıyla ilkleri gerçekleştirerek yapı sektöründe öncü kimliğini sürdürecektir. 


Türkiye’de inşaat sektöründeki ilklerimiz;

  • 2007’de ilk kez Türkiye’de 14.000 konutluk tek bir proje yarattık.
  • 2009'da 60 ay, 0 faiz uygulamasını gerçekleştirerek, sektöre öncü olduk.  
  • 2009’da banka kredisi yerine müşterilerimize biz kredi finansmanı yarattık. 
  • 2010'da "Herkes Ev Sahibi Olacak" sloganıyla, ilk kez 1+0 daireyi satışa sunduk.
  • 2010'da yeni bir satış fikri “Dostlarımla Birlikte” kampanyasıyla bedava ev sahibi olma fırsatı yarattık.
  • Yine 2011'de ilk kez "Sil Taksit Kampanyası" ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirdik!
  • 2012'de Taksitlerim Güvencede Projesi ile bir ilki daha başardı.

Ayrıntılı bilgi için : www.yesilinsaat.com.tr
   
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Yeşil Holding
Aydınlatma Metni | Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi, İmha ve Çerez Politikası | KVKK Başvuru Formu